Vložit nový příspěvek

3.6.2014 17:36 - madzia
já ji taky nečetla, ale sestřenice mi o ní vyprávěla a mně se zdá fajn =D nevidím v tom antikřestanství =DD
reagovat
7.6.2014 23:26 - claire
Já vím, že se opakuju, ale já knihu taky nečetla. Nicméně mám v plánu s ji přečíst a z neznámého důvodu se na ni moc těším. Doufám, že je to dobré znamení. :) PS: má kamarádka ji četla a moc si ji pochvalovala.
reagovat
2.6.2014 15:55 - Sára
Ahooj, napadlo mě, že založím blog, který by mohl udělat svět zase o něco milejším místem, a ráda bych zapojila do tohoto nápadu co nejvíc lidí . Každý týden bych chtěla přidat nějakou výzvu, kterou každý, komu se tato myšlenka zalíbí, zkusí v následujících dnech splnit :). Více se dočtete v úvodním textu blogu :). Takže tadaaa, tady je odkaz : http://our-jolly-world.blogspot.cz/
reagovat
3.6.2014 09:15 - Azka
Ahoj! Nápad se mi líbí. Existuje i obdoba v NJ - "faithbook" https://www.facebook.com/groups/andachtfjt/ - prostě myšlenky, jak udělat tento den hezčí ;). Líbí se mi i , že píšeš česky, ale pak to přeložíš; třeba si to přečte i nějaký nečech ;), i když škoda těch anglických titulků nad českým článkem. Přidávám si tě do "záložek" :D
reagovat
1.6.2014 21:16 - slečna zoufalá
Ahoj holky, mám takovej dotaz. Nedávno jsem poznala jednoho skvělýho kluka, a tak jsem se odvážila si ho přidat mezi přátele na fb. Takže teď jsme přátelé. Jenže to má háček. Klikla jsem na podrobnosti o přátelství a tam bylo to, že si můžu napsat, kdy jsme se poprvé potkali. Hned jsem tam samozřejmě napsala všechny podrobnosti a pak změnila možnost shlédnutí tohoto stavu na "jenom já". Pak jsem si ale v nastavení přečetla, že on to stejně uvidí, když je tam označený. Tak jsem to rychle smazala. Jenže já teď nevím, jestli stejně něco neuvidí. Poraďte, please (sorry těm, kterým jsem při čtení zbytečně zkrátila čas, je to fakt stupidní dotaz)
reagovat
1.6.2014 15:40 - Terka
Ahoj, náš učitel biologie nám v pátek zadal na prázdniny herbář. Chce po nás 75 druhů kytek s rodovým i druhovým jménem v češtině i latině, kdo je pojmenoval, přesnou lokalitu, kde jsme je našli atd. Jsem sice na gymnáziu, ale tohle mi přijde hodně, když ještě vím, jak moc mám plný program na léto... Měli jste někdo někdy podobný úkol, nebo se náš učitel biologie dočista zbláznil??? :-(
reagovat
7.6.2014 10:57 - Sára
Ahooj, děkuju za ohlas :) A o té NJ verzi jsem neslyšela, je ale fajn, že nás chce tolik něco změnit :)
reagovat
9.6.2014 17:52 - Sára
Ahooj, o té NJ verzi jsem neslyšela zatím, ale je fajn, že se tolik z nás chce zapojit do toho, aby byl svět milejší :) a děkuju za ohlas! :)
reagovat
2.6.2014 16:04 - Marie
Ahoj, na gymplu v prváku jsme taky měli udělat herbář, také po nás náš profesor chtěl název v češtině i latině, museli jsme napsat, kdo kytku našel, kdo ji pojmenoval, kde jsme ji našli...je tu jen jeden rozdíl - nám tento úkol zadal v září v prváku a odevzdávali jsme to na začátku druháku, takže na to bylo rozhodně víc času...
reagovat
2.6.2014 18:56 - Kia
Nezbláznil :D Taky jsem na gymplu a měli jsme zadaných 60 kytek.. jde to nasbírat uplně v pohodě :) Párkrát vyjdeš ven, natrháš co najdeš, dáš je lisovat, zjistíš si jak se kytky jmenují, uděláš cedulky a je to :)
reagovat
2.6.2014 19:44 - Diki
Já jsem taky na gymplu (díky Bohu) a na prázdky, nedostáváme nic..., se nemáš :( Držím palce ať vše stihneš... :)
reagovat
2.6.2014 20:49 - Leník
Ahoj, měli jsme stejný úkol, akorát ne 75 kytek ale asi jen 30. Neměli jsme na to ale 2 měsíce nýbrž měsíc :)
reagovat
2.6.2014 21:25 - terka
Ahoj, já jsem dělala ve čtvrťáku herbář místo závěrečné seminární práce. Nejdříve jsem si myslela, že to bude taky nuda. Ale pak mě to začalo bavit. Nakonec jsem byla ráda, že jsem měla v listopadu hotovo a ostatní se s tím museli zaobírat ještě pomalu v únoru.
reagovat
3.6.2014 10:47 - J.
Je to dosť, ale zároveň sa mi to zdá zaujímavé a kamkoľvek cez leto pôjdeš niečo rastie. skus to brať pozitívne a nerob si kvoli tomu starosti.. môžeš si užívať leto a pritom sa niečo nové dozvedieť :)
reagovat
9.6.2014 17:41 - Beruška21
Ahoj mám podobný úkol :-) Jsem na střední veterině a my zase máme zadáno 40 kytek a 20 semen. Sice to není úlně zabavné ale za to se naučíš poznávat a pojmenovávat plno kytek :-) Hodně štěstí při sbírání a lisování :-)
reagovat
31.5.2014 21:20 - Rézi
Ahoj holky i kluci :-) Můj kamarád bude mít za pár týdnů křest (jsem protestantka) a já bych mu chtěla při té příležitosti darovat nějakou hezkou křesťanskou knížku. Ale nevím, jakou... Znám několik dobrých knížek, ale ty jsou spíše holčičí... Nemáte prosím vás někdo tip na pěknou křesťanskou knížku pro sedmnáctiletého kluka? Díky moc.
reagovat
2.6.2014 13:31 - xx
Ahoj zkus tohle: Joshua Harris - Vášen pro církev ....je hodně dobrá .....vlastně všechny knížky od Harrise jsou suprový
reagovat
2.6.2014 14:51 - eMko
ahoj :) napadla mě knížka Pozor, srdce muže! není to "dějová" knížka, ale je moc krásná :) píše ji jeden američan-křesťan, jmenuje se John Elredge, který v ní odkrývá podstatu mužského chování, proč jsou takoví, jací jsou... je to knížka pro kluky, ale i mne jako holce dala docela dost - pochopila jsem spousty věcí, proč se kluci chovají takhle... takže doporučuju :) Potom třeba Křižovatky, to je krásná knížka, která má děj, ale i je dost "filozofická" - je tam spoustu rozhovorů s Ježíšem a tak. Pokud má rád historii, tak je krásná knížka Plavčík Jean, o francouzském hugenotovi, který prchá před pronásledováním, nebo, od stejných autorů (Eva a Pavel Dolejší) knížečka Deset a jedno setkání - příběhy z Ježíšovy doby, které jsou napsány v Bibli, ale v knížce jsou rozvinuty ve smyšlený příběh, vždy je to o člověku, který se s Ježíšem setkal, a v Bibli je o tom jen pár veršů - např. pastýři, o prostitutce, o uzdraveném ochrnutém, o uzdraveném slepém... (p.s. jsem taky protestantka ;) )
reagovat
2.6.2014 16:17 - T.
návrat marnotratného syna H. J.M. Nowen- asi :D
reagovat
9.6.2014 17:44 - Beruška21
Doporučuji Nebe opravdu je ( http://www.navrat.cz/nebe-opravdu-je-todd-burpo-lynn-vincent/d-70447/) Je opravdu skvělá :-)
reagovat

Strana: 1  <<  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  >>  595

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více

Mikiny na našem INshopu!

MIkina Darina

Kvalitní lehké mikiny Darina v černé a červené barvě s potiskem nazvaným Vzhůru srdce si můžeš objednat v INshopu!

více