Vložit nový příspěvek

16.6.2014 15:13 - M
Ahoj :) Co třeba zkusit nějaký poukaz v přiměřené hodnotě? Třeba do zlatnictví, knihkupectví nebo na oblíbenou kosmetiku :) Určitě tě něco napadne :) Hodně štěstí při výběru a pěkně to oslavte :)
reagovat
16.6.2014 18:40 - J.
Tak ked nechce nič, poteší ju aj maličkosť. Namiesto bonboniery, alebo kvetov skús niečo originálne. Možno niečo osobné ako napríklad že by si jej upiekla jej oblúbený koláč, alebo by si jej dala vašu spoločnú fotku v nejakom peknom rámiku :)
reagovat
17.6.2014 12:30 - Ani
Ahoj! poukaz je myslím dobrá věc, když nevíš :D. My si se ségrou dáváme většinou společný výlet (máme narozky ve stejnýden), nejlím do obchodu a něco si navzájem koupíme (zároveň se to schválí a vyzkouší, takže nejsme mimo vkus :D ). Moje ségra taky občas během roku utrousí "to by se mi hodilo". Nebo co třeba nějaká hra (klidně napiš o tipy, nebo si skoč do solidního obchodu se pozeptat, v některých kavárnách hry i půjčují ke kávě - co takhle jít spolu na netradiční kafe)? Záleží, jaký spolu máte vztah ;) Něco super vymyslíš ;D
reagovat
14.6.2014 16:38 - Jenny G.
Ahoj všem! Ráda bych se zeptala, zda je možné aby se dvojice věřících - sestřenice a bratranec, aby uzavřeli sňatek. Pokud ano, je nutné mít souhlas z Vatikánu? Nebo jak to chodí? děkuji
reagovat
16.6.2014 18:43 - J.
Myslím, že Vatikán do toho netreba pliesť, takéto veci sa aj kedysi robili.. ale nieje to potrhlé ?? Poznám dvojicu ktorí sa zobrali aj ked sú v rodinnom vzťahu, ale zdá sa mi to divné. A dalej deti- ked sa manželia berú, asi chcú mať deti, nie ?? A v prípade rodinného vzťahu potom deti nemusia byť geneticky normálne...
reagovat
16.6.2014 19:13 - meloun
Stačí souhlas od biskupa
reagovat
16.6.2014 20:58 - 1
ahoj, zeptej se na to kněze, ten ti nejlepé odpoví a poradí.
reagovat
16.6.2014 21:15 - Petra
Ahoj, myslím že ne. Mohli by mít postižené děti.
reagovat
14.6.2014 12:58 - Eli
Ahoj holky, psala jsem nedávno dotaz s že mi máma nechce dovolit "normální" prádlo a jaké je podle vás nejlepší. Tak jsem s ní o tom mluvila a řekla, že teda půjdem nakupovat. Ale já vůbec nevim kam?!? :( Poraďte.
reagovat
16.6.2014 08:44 - ANY
Ahoj, já bych si sama prošla obchody, abych věděla, co kde mají a co se mi líbí a pak bych si do těch vytipovaných vzala mamku jako poradkyni (a její peněženku, asi že). Nejjednodušší je nějaké centrum, kde je spousta obchodů a záleží, jak moc luxusní prádlo potřebuješ (takové najdeš v buticích, kde nemají nic jiného než prádlo) nebo jesli ti stačí obyčejné (ve skoro každé obchodě s oblečením je oddíl s prádlem). Já ráda kupuji takové balíčky několika kusů v jednom (protože mě hrozně nebaví nakupovat).
reagovat
13.6.2014 20:44 - Nick
Ahoj, nevíte o nějakým táboru na který se ještě teď můžu přihlásit? Díky za odp.
reagovat
14.6.2014 12:59 - Toni
Ahoj, u nás ve farnosti organizujeme tábor pro děti 5-15 let. Jestli chceš víc info, napiš si o e-mail do redakce.
reagovat
14.6.2014 19:53 - Agnes
Bridge-je křesťanskej, úplně na konci srpna a s italama (16,17) :DD Když tak
reagovat
13.6.2014 17:53 - xxx
Ahoj holky, jsem teď hrozně nešťastná.. Nesnáším společnost, nutí lidi dělat věci který vůbec nechtěj, jako třeba já, kvůli společenskýmu tlaku si prostě připadám strašně tlustá. Vím že asi nejsem (mám 160cm a 48 kilo) ale prostě to mám v hlavě... Každou noc strašně brečim a mám z toho depky, příjde mi že na nic jinýho než na hubnutí už pořádně nemyslim... Je to hrozný a já vim že jsem úplně blbá ale nevim co mám dělat. I od Boha mě to dost vzdaluje, už si s nim vůbec nerozumim.... Pomooc prosím, už to dál nezvládnu.
reagovat
13.6.2014 21:03 - 1
ahoj, bud taková jaká seš. Vůbec nejsi tlustá jsi akorát. Čti víc Bibli, choď do přírody, na mši. Na hubnutí se vykašli, neprospeje ti to.
reagovat
13.6.2014 21:42 - Bojovnice ;-)
Ahoj :) Máš pravdu. Každý den cítím, jak obrovský tlak je na nás kladen a to nejen oblečením, tím, jak hubení máme být, ale i jak se máme chovat atd. Já se tomu teď hodně snažím né vyhýbat (myslím, že vyhýbáním se společnosti by se nic nevyřešilo), ale prostě bojovat. Říci, že tohle bych udělala jinak, že tahle sukně se mi nelíbí, když se mi nelíbí, i když mám někdy chuť říct, že je hezká jen proto, že to říkají všichni ostatní. Prostě bojuji. Je to těžké, protože mám hrozně malé sebevědomí. Hrozně se srovnávám s ostatními. A to je právě to špatné. Každá jsme jedinečná a svou jedinečností krásná. Stále si to opakuji a myslím, že se lepším :-) Musím tě ujistit: nejsi tlustá! Já měřím asi 162cm a vážím 55 kg. A nemyslím si, že jsem tlustá. Jo často si řeknu: Měla by si zhubnout. Ale cítím, že nechci hubnout, já jen nechci dál tloustnou, a i když se často cítím jak ta nejošklivější ze všech, vím, že jsem akorát, tak akorát, jak to chce Bůh. Ty rozhodně nepotřebuješ hubnout. Oni totiž hodně hubené holky také nejsou hezké. Jestli tě třeba baví cvičit, tak si pro dobrý pocit zacvič, ale rozhodně nedrž žádné hladovky! A také bojuj ;-) Říkej si, že si krásná, jedinečná a důležitá. Říkej si to proto, že je to pravda :-) A je dobré si pravdu přiznat :D A svěř Bohu vše, co Tě trápí. A ikdyž Ti to možná bude proti strsti, poděkuj mu za to, jakou Tě stvořil, poděkuj mu za to jaká jsi, a za to, že Tě miluje, ikdyž Ty si připadáš neužitečná. A on Tě opravdu miluje a ví, že máš svůj úkol a jsi tady hrozně úžitečná. Já tomu také věřím :-) Všechny jsme užitečné ;-) Hezký den :-)
reagovat
13.6.2014 21:52 - Azka
Ahoj! ráda bych ti pomohla, i když nevím pořádně jak takhlena dálku. Taky jsem měla období, kdy jsem se snažila dělat to, co jsem si myslela, že po mě ostatní chtějí. Jenže to pak jen přemýšlíš nad tím ,co se po tobě asi chce a nic si neužiješ sama za sebe. Neříkám, že se máš vykašlat na všechny kolem sebe a žít jen podle sebe a jen pro sebe. Určitě kolem sebe najdeš někoho, kdo to s tebou myslí dobře (to znamená, aby se ti dařilo i za třeba 15 let, nejen teďka). A Bůh, já mám někdy pocit, že hraje nějakou hru, trošku podobnou schovávaný z dětství. Neboj se! Hospodin je s Tebou (i když ho nevidíš), co by ti mohl udělat člověk (i když se tváří jako pán světa)! Jo, a tlustá nejsi; jestli se chceš líp cítit a mít kondičku, můžeš dělat nějaký sport, ale nesmíš omezit jídlo, abys neskolabovala a nemusela si "užívat" v horším případě výživu nitrožilně. +
reagovat
15.6.2014 08:05 - Katka
Vykašli se na hloupý okolí, můžeš být jaká chceš, je důležitý nemyslet na negativní věci, navíc každý má od přírody jinou tělesnou stavbu a váhu a je jiný. Jšeš origilál a krásná , tak se přestan zabývat nesmyslama o tom jak máš vypadat, hlasy okolí ignoruj poznámkama- "to mě nezajímá" ..Máš krásu ve své duši , nehled na detajly těla.
reagovat
14.6.2014 23:52 - J.
Máš asi ešte menej kíl ako ja a mne zas všetci hovoria, že som moc chudá. Ľudia majú rôzne názory, ale musíš to proste nechať tak a neriešiť to. Nauč sa vytárať si vlastné názory a stáť si za nimi. Nenechaj sa presvedčovať inými a už vôbec nie ked ide o teba. Určite si úžasné dievča a nemá zmysel byť v depresii kvôli takejto blbosti.
reagovat
15.6.2014 11:00 - A.
Ahoj! :) Posílám ti odkaz na BMI kalkulačku, podle ní máš téměř podváhu (respektive jsi v normě) :) Proto nezoufej! :) http://www.vypocet.cz/bmi?BMI_Vyska=160&BMI_Vaha=48&submit=Spo%E8%EDtej+BMI&Email=%40&Email_Type=HTML Pokud nevíš co je to BMI - je to body mass index, přepočítává se váha a výška, zkoumá se jestli má člověk podváhu, nebo je obézní... ahoj :)
reagovat

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  595

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více

Mikiny na našem INshopu!

MIkina Darina

Kvalitní lehké mikiny Darina v černé a červené barvě s potiskem nazvaným Vzhůru srdce si můžeš objednat v INshopu!

více