Vložit nový příspěvek

23.6.2014 13:06 - Kia
Pokud bude někde na koleji, nebylo by špatné, kdyby jsi našla nějakou vaší společnou fotku, fotku z nějaké akce, s partou kamarádů nebo něco takového, nechat to zarámovat a máš dárek :)
reagovat
19.6.2014 16:51 - Elizabeth
Ahoj, mám problém.. Nemůžu teď v létě nosit trička. No, hodně se potim. Nevíte, jestli existuje něco, co pomáhá proti pocení? Nemůžu totiž nosit barevná trička protože to je vidět. :( Musím mít tílka, černá trička nebo pruhovaná, kde to není vidět. Mám ale tolik barevných triček, které bych ráda nosila, ale prostě to nejde.. Nevítě, co by mi pomohlo? Díky
reagovat
22.6.2014 19:35 - Popelka
Ahoj, pokud se potíš opravdu hodně, doporučuji navštívit tvýho doktora, nebo přímo endokrinologa. Taky radím nejíst moc česnek, je prokázáno, že pot pak ještě víc smrdí. Smradlavější pot údajně způsobují i rajčata, což teda nevím, ale četla jsem to. Pokud jdeš např. na návštěvu a už dopředu víš, že tam "budeš vonět", tak doporučuji si tam vzít náhradní tričko. Já zase bojuji se silným zápachem na nohou, takže ať už jdu na návštěvu, spolčo, ve škole mě čeká tělocvik, beru si druhé ponožky. Když mi bylo 13-15 moje pocení v podpaží bylo opravdu silné, rázem 15 nar. se značně zmírnilo. Teď v mých 20 už je jen velmi slabé, takže se neděs, není to doživotní záležitost.:)))
reagovat
22.6.2014 19:41 - Verča
Ahoj, taky mám s tým občas problémy ;) ale na bavlněných tričkách by ten pot neměl být vidět :-)
reagovat
15.6.2014 11:12 - Terka K.
Ahojky holky, je mi 18 a mám problém s tím, že vypadám na mladší. Určitě to ale není chováním (myslím tím, že bych se zajímala o dětinské věci a chovala se jako pubertální třináctka). Nemaluju se a taky nenosím nejmodernější věci. Tím to možná bude... Ale teď k tomu, co jsem vlastně chtěla. Nepotřebuju vypadat starší, chovat se abnormálně dospěle... jen chci, aby si o mě ostatní nemysleli, že jsem mladší.... Chápete? Například v den svých 18 narozenin mi přála spousta lidí, a pár lidí se mě zeptalo kolik mi je. A když jsem řekla že 18, řekli že vypadám na mladší, že by mi 18 neřekli, tak max 15/16. Pak jsem o tom dlouho uvažovala a bylo mi to i trochu líto. Prosím poraďte, co mám dělat?
reagovat
16.6.2014 08:39 - Ana
Ahoj, když se namaluješ, budeš vypadat určitě starší, ale netrap se tím! Mám pocit, že všichni, co jsou mladí se snaží vypadat starší (mě nevyjímaje) a starší se snaží vypadat jako mladší (a u např. některých celebrit můžeš vydět jak tragické to je, když se v 70 snaší tvářit na 30, namísto toho, aby svůj věk přijali). Jestli tie to uklidní, tak před lety jsem byla s kamarádkou koupit pivo, jí bylo 21 a chtěli po ní OP. Nebo když se sestra vdávala a já jsem jí šla za svědka, tak se její nastávající tchýně ptala, jestli vůbec už můžu svědčit (a bylo mi taky 20)! Buď přirozená a užívej si , že vypadáš mladší, určitě jednou zestárneš :D
reagovat
16.6.2014 12:15 - Míša
Ahoj, mě je 19 a taky mi často tipujou spíš 14... :) Podle mě to může být trochu i tím malováním (neznám moc holek, který by se v našem věku nemalovaly). Otázka je... proč by ti to mělo vadit? Je lepší si ze sebe udělat srandu ;)
reagovat
16.6.2014 18:38 - J.
A nieje to super ?? Na mňa tiež väčšinou tipujú menej, ale poznám trinásťročné čo vyzerajú na , takže myslím že my to máme lepšie :)
reagovat
14.6.2014 21:59 - Bety
Ahoj holky, máte problém s masturbací, masturbujete? Podařilo se vám přestat? Já jsem začala a nejde přestat. :(
reagovat
16.6.2014 17:45 - xxxx
mě je zas 12 a typujou mě na 15 :D
reagovat
16.6.2014 12:54 - Rin
A proč bys měla přestávat? Je to normální biologická potřeba stejně jako třeba spánek nebo jídlo. Nikomu tím neubližuješ, tak nechápu proč by ses kvůli tomu měla cítit špatně ;-)
reagovat
19.6.2014 21:59 - sandra
Jj, přesně jak píše Rin, je to naprosto normální fyziologická potřeba, a není to rozhodně nic za co by ses měla stydět nebo se to snažit nějak potlačovat :) Dělá to úplně každej a ti, co tvrdí že ne, to dělaj dvakrát tolik :)
reagovat
16.6.2014 16:26 - majk
Ahoj! Já jsem teda kluk:) ale co vím povím... myslím, že jak nejde přestat, tak to může být třeba, že člověk zážívá stresy nebo třeba má problém a "řeší ho" tímhle způsobem; přitom to žádné řešení není. Taky bych řek, že to může být třeba nějaké nahrazování/vyhánění pocitu samoty a zas - žádné řešení to není... Zbavit se toho může někdy být docela fuška, ale u Boha není nic nemožného - hlavu vzhůru a díky za důvěru:) PS: holky co s tím máte problém... napište, jak to vnímáte vy...
reagovat
17.6.2014 16:43 - Agneska
Ahoj! Nevím, jestli ti pomůžu. Chci spíš zareagovat na to, že "masturbace je normální potřeba". Sama jsem takový zvláštní případ, s masturbací jsem problém nikdy neměla ani jsem nikdy neměla pocit, že tím o něco přicházím či že mi něco schází. Chodím s klukem a on se sebeuspokojováním právě má problém. On tomu už říká úplně závislost. Není to totiž jen o vlastním sebeuspokojování v soukromí, ale i o tom, že roste chuť. Prostě když vidí pěkný protějšek nejraději by za ní zašel a pozval ji na chvilku do klidu. Nejde přestat s masturbací (copak ti to je nepříjemné?), musí se změnit náhled na věc (vytrhnout i s kořeny). Je potřeba si uvědomit, proč to dělám a jaké to má násedky do budoucna (přímo si to spoj i s promiskuitou). Někdo říká, že když jdeš do vztahu, máš vědět, co se ti v sexuální oblasti líbí, ale to, co je krásné je právě to objevování. To, že se schováš pro svého partnera, jako poupě, které má dlouho tu ošklivou slupku, ale když začne rozkvétat, je to nádhera. Kdežto sebeuspokojování je z mého pohledu trošku jako násilné strhávání té slupky, pod kterou je ještě nedovivinuté poupátko, které ještě nepatří ven a uvědomuje si svojí nedorostlost, ale chce dokázat světu, že ono už je přeci velké a má na to být na světě. A prakticky jak přestat? Snažit se vyhýbat situacím, při kterých máš nutkání, vymyslet si náhradní činnost a modlitba (prostě když se ti chce, začít jakoukoli modlitbu, klidně usínat s ružencem a vůbec nevadí, že ho v poospánku budeš plést), zpověd (klidně často, mít svého kněze, kterému důvěřuješ a který ti může poradit, který se bude za tebe modlit, kterému se můžeš pochlubit i úspěchem a on ti porozumí), a když se to nepovede, znovu pohledět na Boha. On nad tebou svou ruku stále drží, chytej ji stále a stále znovu, pohaždé, když se pustíš. +
reagovat
22.6.2014 16:46 - :)
moc hezky jsi to napsala
reagovat
17.6.2014 18:49 - Eli
Tak nejjednodušší je najít si kluka. :) Ale chápu tě. Asi každý má ten "problém" jen někdo to problémem nenazývá. Když to není moc, problém to podle mě není. Je to přirozená a krásná věc, která člověka připraví na sexuální život s partnerem, :)
reagovat
17.6.2014 20:54 - Anežka
já přestala :)) důležitý je vydržet¨a zkoušet to furt dál.... :) myslím na tebe
reagovat
21.6.2014 19:06 - Tin
Ahoj, na začiatok ťa chcem povzbudiť, že určite to možné je!! Síce s tým nemám skúsenosť,ale je mnoho ľudí, ktorým sa to podarilo.Ak si veriaca, pros Ducha Svätého, aby ti pomohol sa tohto zlozvyku zbaviť, pretože to nie je "normálna biologická potreba", ale otroctvo. Keď na teba príde nutkanie, skús vybehnúť za nejakou kamoškou, hlavne aby si vtedy nebola sama. Alebo si vybehni len tak sama von. Ide o to, aby si vtedy zamestnala myseľ niečím iným. Určite ešte pomáha sv. spoveď, hoci sa na začiatku môžeš hanbiť, ale neboj sa to povedať aj kňazovi-že ti je nepríjemné o tom hovoriť, ale chceš prestať. On ti bude vedieť poradiť. Budem sa za teba modliť, nevzdávaj sa, život sa oplatí žiť a sexualita je dar. Neboj sa, Pán má moc ťa oslobodiť a určite to aj urobí! Drž sa+
reagovat
14.6.2014 21:36 - GG
Ahoj holky.. Mojí ségře bude letos 18. Nevím co jí mám dát k narozeninám. (Ona si totiž letos nic konkrétního nepřeje.) Nevíte co by jí mohlo potěšit nebo co je dobrý dárek k 18-tinám ? Prosím poraďte.
reagovat
16.6.2014 14:16 - jája
Ahoj, jaký dárek poradit... to záleží taky na ceně. Bylo by dobré vymyslet něco, co jí už zůstane na památku, přece jen 18 let je takový zlomový věk :-) Co tak třeba vybrat nějaký pěkný růženec nebo malou knížečku nového zákona (taková ta kapesní) a tam jí můžeš napsat i věnování, dá se nosit v kabelce pořád sebou. Jestli ještě nemá svojí Bibli, tak by určitě byla ráda i za ni - a jestli ne hned, tak jednou určitě :-) Nebo vybrat nějaké pěkné fotoalbum, kde si bude moct vkládat své fotky.
reagovat

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  595

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více

Mikiny na našem INshopu!

MIkina Darina

Kvalitní lehké mikiny Darina v černé a červené barvě s potiskem nazvaným Vzhůru srdce si můžeš objednat v INshopu!

více