Vložit nový příspěvek

5.5.2014 20:00 - M.
ahoj, došel tušim v pátek
reagovat
6.5.2014 00:53 - Ewyčka
Ano, mě už došel. 02.05.2014. :-)
reagovat
5.5.2014 15:48 - Moje NEJ učitelka
Ahojte holky!!! Jak se pozná na dálku, že je žena těhotná? Myslím si, že mám těhotnou (oblíbenou) učitelku, která mě učí český jazyk a dějepis. Nosí volné halenky, skoro pořád se drží za břicho a když si spolužák nahlas kýchl, řekla: ,,No Pavle! Kdybych byla těhotná tak potratím...´´Kdyby byla doopravdy těhotná, tak ji to moc přeji, ale docela se dost bojím, koho dostanu příští rok...Žádný jiný učitel na mojí škole není tak SUPER!!! Máme ji teprve rok, protože je čerstvě vystudovaná. Mám ji moooooooooc ráda. ONA JE PROSTĚ NEJlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...:-)
reagovat
5.5.2014 20:18 - Verča
já osobně bych řekla, že těhotná asi je, ale mohly to být jen řeči. To se pozná tak, že se chytá za břicho, rovná si tam často halenku, svačí zdravý jídla, dívá se do zrcadla, těhotné ženě se taky zlepší pleť, bývá jí často špatně,...No a pokud je 6 let vdaná a děti nemá, tak je ten nejlepší time
reagovat
7.5.2014 10:37 - Ani
Ahoj! To, že dostanete někoho míň sympatického je dost možné. Ale co takhle jí to miminko přát? Třeba z něj vyroste supr učitelka pro další generaci ;) Až budete mít oficiální informaci, že odchází na mateřskou, nezapoměňte jí pogratulovat, říct, že vám bude chybět a třeba se složte na nějakou drobnost pro miminko :)
reagovat
8.5.2014 11:40 - J.
Možno ti súvislosti zapadajú k sebe a domýšľaš si, alebo je to už tak. Presne viem ako sa cítiš, lebo sa mi stalo to isté. A dokonca triednej učitelke. Nieje to na nej síce stále moc vidno, ale povedala nám , že bábätko bude mať už v lete !! Je mladá, taže jej to prajem a teším sa, ale zároveň je mi aj ľúto, že odchádza, lebo ju máme radi. čo už zostáva.. ??- môžme len čakať, že ju nahradí iná skvelá učitelka.. :)
reagovat
5.5.2014 09:42 - Maru
Ahoj, :) .. nevíte, co znamená: že je žena v přechodu?? co to je za období?? Díky za odpovědi.. :)
reagovat
7.5.2014 22:35 - Ewyčka
Vím, co myslíte. Jsem si toho plně vědoma. Ale zase na druhou stranu je to zadarmo.
reagovat
6.5.2014 18:30 - Moje NEJučitelka
Díky Verčo. Stále nad tím se spolužačkama uvažujeme...Nevímco svačí...:-)Právě, že vypadá každý den nevyspaná a bledá, nenamalovaná a pořád ve vyučování chodí minimálně 2krát ze třídy na WC...a dokonce nám řekla, že už příští rok nás nebude učit...Není vdaná, ale má přítele už asi 3 roky...Já jsem ji totiž znala od vidění ještě dřív než začla učit na naší škole...DÍIKY
reagovat
5.5.2014 15:55 - Veronika
Ahoj, toto období má žena kolem cca 45-50 let (je to ale individuální), kdy přestává mít menstruaci => její tělo už začíná stárnout a už tedy nemůže počít dítě.
reagovat
5.5.2014 16:08 - Emilka
Je to období kolem cca padesátky. Prostě doba, kdy ženě přestanou měsíčky (jednou pro vždy). V tomto období se stává, že přibírají na váze nebo jsou třeba ve stresu. Přechod mezi plodným a neplodným obdobím. Tak asi tak :-)
reagovat
5.5.2014 17:21 - A
Ahoj, je to období kolem 50 let,kdy žena prožívá hormonální změnu.Přestává mí menstruaci, více se potí, má návaly horka,...
reagovat
5.5.2014 19:28 - b
Ahoj, přechod je obdobím protikladným než puberta, zatímco holky se v pubertě stávají ženami (začínají měsíčky atd.), v přechodu žena přestává být plodnou (přestává menstruovat), někdy je přechod i spojen se špatnými náladami, zvlášť když si žena uvědomí, že už není ani mladicí, ani ve středních letech, ale dospěla do období stáří... To je asi vše, co vím, doufám, že pomohlo:D
reagovat
4.5.2014 19:37 - Markét
Ahoj holky, potřebuju poradit a věřím, že se v tom některá vyznáte. Jak přesně funguje Aukro? Co musím udělat, když si chci něco koupit? Jak se to platí? Co poštovné? A jak to přesně funguje ten systém - když je tam třeba čas do konce: 3 dny, co to znamená? Vážně se v tom nevyznám, ještě nikdy jsem si nic takhle nekupovala. Předem děkuji za odpovědi. :)
reagovat
5.5.2014 19:46 - b
Ahoj, Aukro je aukce, tzn., že se k dané základní ceně přihazuje. Např: Chceš si koupit šaty, u kterých je 500,- Kč: nastavíš si výši příhozu třeba 300, cena je tedy 800. Sleduješ průběh aukce... Možnosti jsou následující: a) jsi jediný účastník aukce-zaplatíš 800, b) někdo jiný přihodí více, třeba 900, a šaty získá on, c) přihodila jsi nejvíce ze všech účastníků aukce, proto šaty kupuješ za cenu účastníka s nejnižším příhozem-třeba za 600. Protože na Aukru musíš být přihlášená, z tvých údajů znají adresu, na kterou ti šaty pošlou a ty je zaplatíš dobírkou. Pak je tam ještě možnost ,,kup teď"-tzn., že se neúčastníš žádné aukce a normálně s jistotou kupuješ za danou cenu. Produkt pak zase přijde dobírkou. Ještě se ptáš na ten čas do konce-je to čas do konce aukce, čas po který se ještě může někdo zapojit do přihazování. Doufám, že to chápeš... B.:D
reagovat
4.5.2014 13:55 - Kluci
Ahoj holky! Zase problémy s klukem:/..Nedávno se mi na jednom takovém "táboře" zalíbil jeden vedoucí..Trochu jsme se spolu bavili a blbli jsme při různých hrách a prostě jsem se do něj zamilovala, což by se stát nemělo, páč vedoucí tam nesmí mít nic s tábornicemi! Potom jsme si ale psali i na fb, akorát že já jsem mu vždycky napsala první..Chvíli to šlo, ale pak si mě odebral z přátel, že toho, co se stalo lituje a že je mu to líto..a pak si mě zas chtěl přidat zpátky..Já vím, že je to strašně složité, ale prosím poraďte, co mám dělat..Jsem do něj zamilovaná a po uši:(
reagovat
5.5.2014 20:13 - verča
aha, tak to nevím, co přesně poradit:((asi bych ho musela znát osobně, abych ti dovedla trefně poradit. Já bych si ho asi zpátky přidala,...nevim, fakt nevim. Nějak si to vyříkat?
reagovat
3.5.2014 20:04 - Bez_nápadu
Ahoj holky, letos nějak nemůže přijít na žádné téma celotáborové hry. Nenapadá Vás něco? Nebo třeba jakou celotáborovku jste připravovaly vy, nebo třeba jaká se Vám líbila, když jste ještě byly "děti". Je to pro světlušky, což je 2-5. třída ZŠ. Předem moc děkuji za odpovědi a mějte se fájn. ;-)
reagovat
5.5.2014 15:35 - skautka
Ahoj, já jsem skautka a pamatuji si, že jak jsem byla světluška, naplánovali naši rádci téma celotáborové hry Cesta kolem světa. Každý den nás čekaly úkoly, které rozdávali lidé z různých kontinentů...Bylo to úžasně promyšlené a byl to nejlepší tábor. Další rok jsme se na táboře ocitli na pustém ostrově. Celý tábor jsme se pokoušeli dostat se z ostrova a nakonec se nám to povedlo...:-) Přeji Ti (Vám), aby to dobře dopadlo... AHOJ!!!!
reagovat
5.5.2014 16:40 - eMko
na našem táboře vždy děláme celotáborovku na nějakou knížku. myslím, že třeba na narnii se dělá dobře - nejlíp stříbrná židle, plavba jitřního poutníka. Nebo na jiný příběh, který mají děti v takovém věku rádi :)
reagovat

Strana: 1  <<  13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>  595

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více

Mikiny na našem INshopu!

MIkina Darina

Kvalitní lehké mikiny Darina v černé a červené barvě s potiskem nazvaným Vzhůru srdce si můžeš objednat v INshopu!

více