Vložit nový příspěvek

16.5.2014 17:28 - Cindy
Ahoj, koukáte se na Breaking bad? Zajímal by mě váš názor, jak se vám ten seriál líbí.. mě se líbí hodně :)
reagovat
15.5.2014 18:08 - A.
Ahoj holky, nevíte kde seženu podobný klobouk jako TADY: http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/81/af/1f/81af1fc5499b34d3ff6700d91746c1ae.jpg A NEBO TADY: http://taylorswiftfashionstyle.tumblr.com/post/84246826867 ??? Moc se mi líbí tento typ klobouku, který nosí Taylor Swift, ale vůbec nikde jsem v obchodě na takový nanarazila. Nevíte, kde se dá podobný koupit? Ne přes internet. :)
reagovat
15.5.2014 17:44 - mínus
ahoj holky, jakej máte názor na "volný vztah", "jsme ve volným vztahu..."atd.Nechci to tady nazývat jako nějakej novej fenomén, jen jsem už o tom několikrát slyšela.Bylo mi vysvětleno, že to je něco jako, že se dá kluk a holka dohromady, v podstatě se považujou za pár, ale dohodnou se , že jim nebude vadit, když jeden z nich půjde s někým jiným na diskotéku, bude se s někým líbat atd. Přijde mi to jako blbost, buď teda s někým jsem z lásky a nebo nic...tohle mi přijde spíš jako poza pro povrchní lidi, nebo pro ty, co chtěj zapadnout..., zamilovaní lidé nepotřebují být přeci ve volném vztahu, že? Něco jiného je, když třeba oba studujou a vztah teď berou volně, protože mají zrovna teď mají moc práce...napište mi třeba o zkušenostech ze svýho okolí. Dikec.
reagovat
17.5.2014 08:29 - Nela
ahoj, naprosto stebou souhlasím. Je to blbost. Podle mě když máš někoho rád tak ti není jedno, že by měl mít ještě někoho jiného. Lepší je pevný vztah kdy víte, že se na sebe můžete spolehnou a vzájemně si pomoc.
reagovat
26.5.2014 21:50 - Jitka
Taky si myslím, že je to hloupost. Buď se opravdu zamiluješ a jseš s ním, nebo potom kamarádství ... ale volný vztah ?? To je divný. Beztak to vymyslel facebook :D a rozšířilo se to :D
reagovat
29.5.2014 11:13 - ElizabethGreenova
Ahoj! Na volným vztahu nevidím nic špatného. Sama jsem jej vyzkoušela. Opravdu jej tak odsuzujete? A kolik z vás jen tak přišlo a našlo hned na první pohled svého prince? Pokud nepatříte mezi 1% šťastných, kteří se zamilují na první pohled, je třeba vyzkoušet i tuto možnost. My s přítelem jsme tomu (díky studiu) dali volný průběh a už spolu budeme rok. Takže ať pár začne čímkoliv - volným vztahem, "úletem" či něčím jiným, láska se z toho může vyklubat vždycky!
reagovat
13.5.2014 19:15 - Rézi
Ahoj holky, zkoušela jste si některá vyvolat fotky v DM přímo na prodejně? Víděla jsem tam ten přístroj, ale nevím, jestli to jde vyvolat okamžitě, nebo musím čekat? Zajímá mě, jestli je to za dobrou cenu a jak se to vlastně obsluhuje? Chtěla bych si nechat vyvolat jenom dvě fotky, ale jinde mě vyjde poštovné dost draho... Díky moc!
reagovat
14.5.2014 13:32 - jája
Ahoj, je to jednoduché a na fotky se nečeká, vyvolané jsou hned. Na pomoc ti bude prodavačka z DM, klidně ji požádej že chceš fotky vyvolat, aby ti s tím pomohla. Není to nic složitého, vše je naprogramováno a jednotlivé kroky tě navedou, ale poprvé to bude určitě jistější s prodavačkou.
reagovat
14.5.2014 15:31 - Lucka
Ahoj, já jsem si je vždycky přinesla na cd a pak si pro ně asi za týden došla. Přišly mi celkem kvalitní, nechala jsem si tam párkrát dělat i fotoknihy. Jde to i vyvolat nějak přímo, ale s tím zkušenost nemám. Ceník určitě najdeš na stránkách dm nebo ti poradí prodavačky :)
reagovat
16.5.2014 17:26 - Elizabeth
Ahoj, fotky budeš mít hned. Nahraješ to do toho přístroje, dáš tisk a dole ti to vyjede. Fotky tam dostaneš několika způsoby, já si je dávám většinou do mobilu a pošlu je do přístroje přes bluetooth. Když jsem si je tam vyvolávala naposled, tak jedna stála 6 kč, ale je to hodně dlouho. Možná to bude o korunu nebo dvě dražší.
reagovat
12.5.2014 21:10 - Diki
Ahoj. Mám tady jeden dotaz na holky a i na redakci. Co si myslíte o tom, když holka udělá první krok? (v případě, že je kluk nesmělý...) Navrhne, že by spolu mohli jít do kina..., je lepší přenechat první krok klukovi u kterého je možné, že ho nikdy neudělá a že svoje pocity (jestli teda nějaké jsou) nikdy nedá najevo? Myslíte si, že nevadí, že holka udělá krok první, nebo že to klukovi bude vadit...??? Díky!
reagovat
14.5.2014 21:07 - mája
ahoj, jj, ale máš to o hodně dražší, než když by sis je dopřeu objednala. obvykle do 4 pracovních dnů to pro tebe udělají, což je celkem fajn :)
reagovat
13.5.2014 12:20 - dáša20
Myslím, že nevadí, když první krok uděláš ty, jen to nepřeháněj:)) Je to strašně individuální, některým klukům to vadí (znám jednu osobu - holku, která ze strachu, že zůstane sama, si vždycky chlapa ulovila, a ten ji pak akorát nechal, protože na něj byla moc velká stíhačka a on se jí zalekl), prostě když je holka moc hrrr, tak se můžou někteří zaleknout a ze vztahu vycouvat. Jsou ale i kluci, co mají radši, když jim holka pomůže, že udělá první krok. Třeba, jak píšeš, takoví ti nesmělejší. Řekla bych, že je to individuální, a jen ty budeš muset odhadnout, kam patří ten tvůj:)) Myslím ale, že úsměv, pozdrav, rozhovor atd. žádný dolízání není. Znám ale i extrémně stydlivýho kluka - navzdory tomu, že je to hezkej kluk, tak už čtyři roky sbírá odvahu to jedný holce říct, a nejspíš ji už nikdy nesebere. To už je ale extrém. Přeji, ať ti to vyjde.:)) J
reagovat
13.5.2014 12:23 - M.
ahoj,já osobně,kdyby se mi líbil stydlivý kluk,bych ten krok udělala :) vlastně i běžně dělám :D jsem to většinou já,kdo posílá žádost o přátelství nebo kdo první začíná rozhovor... myslím,že je romantičtější,když to udělá kluk,ale rozhodně lepší,než kdybychom na tu romantiku čekaly a třeba se vůbec nedočkaly. :) Každopádně držím palce! :)
reagovat
10.5.2014 17:05 - Anynka
Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte radu, jak skončit s masturbací..? Děkuju.
reagovat
12.5.2014 10:32 - katka veselková.
je dobré když poprosíš boha o odpuštění, on nás miluje jako své ovečky, je dobré dodržovat čistotu svého těla až do manželství. katka veselková.
reagovat
12.5.2014 15:49 - T.
musíš si říct dost. já sama jsem takto planě slibovala nespočetkrát ale nakonec se povedlo. od 2.2 2014 jsem přestala a držím se do teď. neříkám že mám vyhráno ale Bůh mě neskutečně podržel. zkoušej to stále znova. a když to nevyjde dnes máš další možnost začít zítra znovu. pokud chceš, dej si mantinel, že když to uděláš, nepůjdeš např. týden na PC. nebo tak nějak a zkus to dodržet. budu se modlit. :-)
reagovat
12.5.2014 18:25 - v
to je hrozně těžký boj, lepší asi vůbec nezačínat...chce to pevnou vůli a zaměstnat se pohybem - běhání, cvičení, a taky zaměstnat hlavu.
reagovat
12.5.2014 20:23 - majička
taky jsem si řekla DOST, TO UŽ NIKDY NECHCI DĚLAT!! a taky se držím už pár měsíců, to dáš!!! :) :)
reagovat
14.5.2014 16:10 - Anynka
Všem vám moc děkuju, pomohly jste mi :)
reagovat

Strana: 1  <<  10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  595

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více

Mikiny na našem INshopu!

MIkina Darina

Kvalitní lehké mikiny Darina v černé a červené barvě s potiskem nazvaným Vzhůru srdce si můžeš objednat v INshopu!

více