Kapela One Direction vydává své druhé CD

Ve vzkazech na našem webu se objevuje už delší dobu jedno přání - kapela One Direction! Mrkněte, co je u nich nového:)...

kapela One Direction

Už 12. listopadu je to tady:)

Světově nejúspěšnější boyband současnosti, kapela One Direction, vydává své druhé studiové album „Take Me Home.” Na něm se podíleli jen ti nejlepší a nejznámější skladatelé a producenti.

Kromě toho, že kluci opět spolupracovali s Ramim Yacoubem & Carlem Falkem, Edem Sheeranem a Tomem Fletcherem, na albu najdeme také nové skladby od Dr. Lukea, Shellbacka nebo Tobyho Gada. „Take Me Home” se nejen díky tomuto hitovému zázemí stane opět velkým bestsellerem a upevní tak pozici 1D jako mezinárodního popového fenoménu.

Kluci představili 24. září 2012 první singl „Live While We're Young,” který se okamžitě po vydání stal nejrychleji prodávaným singlem v historii vůbec a již po pár hodinách od uvedení do prodeje se usídlil na prvním místě ve více než 50 zemích světa. Od té doby je ze singlu velký celosvětový hit, který boduje ve všech singlových hitparádách.

Byl to opravdu velmi náročný rok pro Nialla Horana, Zayna Malika, Liama Paynea, Harryho Stylese a Louise Tomlinsona. Kapela se sice dala dohromady již v roce 2010 v soutěži X Factor, ale jejich první megahit „What Makes You Beautiful” vyšel až v září 2011 a od té doby se kluci opravdu nezastavili. 1D mánie zasáhla celý svět, stohy časopisů pokryly fotky i portréty všech pěti členů kapely a One Direction prodali za jeden jediný rok více než 12 miliónů nosičů!

Jejich debutové album „Up All Night” dosáhlo prvního místa v 17 zemích světa a One Direction se stali první britskou kapelou, která debutovala na 1. místě americké Billboard chart se svým prvním albem. Vyprodali turné po Velké Británii, Spojených státech, Austrálii i Novém Zélandu. DVD záznam jejich živého vystoupení zaznamenalo také obrovské úspěchy, přičemž dosáhlo 1. místa v 27 zemích světa.

Na jaře 2013 One Direction vyráží na již teď beznadějně vyprodané turné po Velké Británii, během něhož odehrají i 9 obrovských koncertů v londýnské O2 Aréně.


Více info na:
www.onedirectionmusic.com
www.twitter.com/onedirection
www.facebook.com/onedirectionmusic

zdroj: sonymusic.com

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více