Benefiční křesťanský hudební festival VOX 012

Jezdíte rádi na festivaly? Jste z okolí Prahy? Potom by tento festival mohl být vaše správná volba:).

WOX

VOX 012

chce přinést průřez tím nejlepším z tvorby hudebních skupin reflektujících poselství evangelia. Volně navazuje na deset ročníků festivalu Vox Clamantis, který se v 90. letech stal známou, kvalitní a žánrově pestrou přehlídkou domácích i zahraničních účinkujících. Hudba prezentovaná na VOXu by měla být vyjádřením svobody uměleckého projevu bez hranic konfesí.

Festival bude i letos žánrově pestrý

Hlavními hosty jsou slovenská worhipová legenda Timothy, která se po několika letech opět vrací koncertovat v Praze a mladá německá indie-popová formace Same Same Here. Dále vystoupí rapper Kalwich, plzeňské trio MeloDive, rocková alternativa Blabovy stromy a loňský vítěz soutěže Nová tvář festivalu Vox slovenští Song inThe Night. Program dne zahájí dva finalisté letošní soutěže Nová tvář.

Jako bonusový program festivalu připravili organizátoři seminář Mariána Lipovského a kapely Timothy na téma chvála a uctívání.

Akci pořádá Arcidiecézní centrum pro mládež, Sdruženi Pyramida a Rosa – hudební vydavatelství, za podpory Ministerstva kultury a Česko-německého fondu budoucnosti.

Festival Vox je tradičně akcí benefiční, letošní výtěžek benefice bude věnován Centru dětí a mládeže Teen Challenge Praha.

Devátý ročník festivalu se koná v sobotu 24. 11. 2012 od 14 do 22 hodin, v prostorách Pastoračního střediska, Praha 6, Kolejní 4 (metro A – Dejvická).

Vstupné v předprodeji přes internet a vybraných křesťanských knihkupectvích je 200 Kč, je 250 Kč na místě děti 6 – 12 let 60 Kč, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma, vstup je bezbariérový. Pořadatelé po předchozí dohodě též nabízí návštěvníkům festivalu jednoduché přespání v Praze.

Více informací najdete na oficiálním webu festivalu www.festivalvox.cz nebo na Facebooku akce www.facebook.com/festivalvox

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více