Moje krásné ráno podle reklamy

Taky znáte všechny ty zaručené rady a tipy z reklam, jak být úplně v pohodě a bezstarostně prožít celý den:)?

žlutý veselý budík

Začíná nový den...

Budí mě nový mobil od Vodafonu za 7 Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost a po návštěvě super čistého záchodu, který je umytý Domestosem (díky němuž miliony bakterií zemřely), se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, protože používám Colgate – kartáček zubařů.

Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, a k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den. Po jídle si dávám žvýkačky Orbit, které snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40 %.

Jdu se převléct. Musím ovšem prvně použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, jsem v klidu. Vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem také není nový, jen vypraný v Perwolu.

Zamířím znovu do koupelny, abych si učesala své vlasy, umyté šamponem Elséve od L´Orealu, vždyť já za to stojím... Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku. Jestli Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou.

To už je vzhůru i taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci nenahradíš. Co to tu voní? Áá, Jihlavanka, poctivá káva.

Obouvám si boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole mohla zatočit s nudou, a Kofolu, tu přece miluji, takže není co řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka Aquile, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti do života s Poděbradkou.

Odcházím, a protože jsem pojištěna u České pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se, že o ně během dne přijdu...Iva

(časopis IN!dívčí svět - březen 2009)

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více