Jak rozveselit smutnou kámošku?

V říjnovém čísle jste nám holky psaly, jak na to:)). Názorů a tipů se sešla fůra. Je vidět, že Vaše kamarádky jsou pro Vás důležité a to je moc dobře. Někdo moudrý napsal, že lepší než nadávat na tmu, je zapálit svíčku... Díky za Vaše světýlka pro druhé.

Holky hrají legrační hry venku

Kamarádku mohu rozveselit tak, že zajdeme spolu do cukrárny, tam ji koupím nějakou dobrotu a začnu ji povídat různé vtipy. Pak se také můžu za ní pomodlit a poprosit P. Boha o radu, s čím jí udělám radost.
Katka

Ahoj mám pár nápadů, jak rozveselit kámošku. Když je kámoška smutná, určitě pomůže, když začnu dělat legrační obličeje nebo když jí vyprávím nějaké vtipné historky. A když nezabere ani jedno(což je málo kdy), tak NIC nemůže nahradit vtipy, kterých mám pokaždé plnou zásobu.
Adélka

V říjnovém čísle se ptáte, jak bychom rozveselily smutnou kámošku. Já bych ji připomněla nějakou veselou historku, kterou jsme společně zažily na nějaké akci (školní výlet, hory...) a jsem si víc než jistá, že by to zabralo ;-)
Mikča

Myslím,že nejlepší recept na dobrou náladu je modlitba:)
Kateřina

Na smutnou kamarádku bych se usmála, povzbudila bych ji, snažila bych se ji nějak zaujat, aby nemyslela na to, proč je smutná:-). Případně bych jí koupila něco sladkého na zlepšení nálady!
Maruška

Já většinou své kamarádky rozveseluji tak, že udělám na ně nějaký srandovní obličej, a když to nefunguje, tak začneme spolu dělat blbosti:). Například: namalujeme nějaký obrázek paní nebo pána ...a začneme jim dodělávat nějaké srandovní doplňky ...
Míša

Určitě by záleželo na tom, zda by byla jen posmutnělá nebo šíleně smutná:-))). Já bych nejspíš k jejímu rozveselení sáhla po deníku, který mi psal taťka od mého narození asi do čtyř let. Jsem moc ráda, že ho mám. Když v něm s odstupem nějakých sedmi let listuju, bavím se tím, co jsem tehdy "breptala..."Tak milá kámoško, pokud právě teď máš nějaký splín, přečti si, jak mi to pálilo ve 3 letech :
já: „Tatínku, kdy půjdeme na koupaliště?”
taťka: „Však už jsme na koupališti!”
já: „Ale nejsme, tohle je přece deka. Koupaliště je tam!”
Marky

Já rozveselím kamarádku třeba tím, že ji pozvu ke mě domů a bavíme se, posloucháme hudbu, pijeme nějaký dobrý čaj, vytváříme něco zajímavého do třídy, třeba nápady na nástěnku nebo výzdobu třídy.... Nebo ji pozvu do kina nebo taky s ní půjdu nakoupit nějaké nové oblečení...
Lucka

Jelikož hraji na klavír, zahrála bych jí její oblíbenou píseň a  přidala věnování...K poslechu bych jí ještě nabídla vlastnoručně upečený dezertík, vtipně ozdobený..
Jitka

Smutnou náladu kamarádky bych rozveselila tak, že bych ji vyrobila nějaký pěkný a vtipný dáreček a k němu připsala její oblíbený citát.
Marie

Já se snažím hlavně nebýt taky smutná, dáme si horkou čokoládu, sušenky a povídáme si..Čteme si IN! a komentujeme různé věci. Většinou to zabere:-).
Marta


 

 

Nepřehlédněte

Okno, do duše oko

okno cerny potisk

Nový potisk triček v našem e-shopu. 

Více informací zde

 

více

Tričko Evelin nyní v krajkovým potiskem

Evelin krajka na tyrkysovém

Nabízíme nový romantixký potisk na tyrkysovém tričku Evelin

více

Tričko se zajímavým potiskem

Potisk otisk

Znáš 13. kapitolu listu Korinťanům? Můžeš si ji přečíst na našem novém potisku:)

více